?> Ogrzewanie podłogowe w domku | HVAC Systems

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to jedno z najbardziej efektywnych źródeł ciepła w obiekcie.

ogrzewanie podłogowe w domkuZaletą ogrzewania podłogowego jest przekazywanie ciepła na bardzo dużą powierzchnię grzejną, co pozwala uzyskać komfort termiczny w pomieszczeniu przy jednoczesnym obniżeniu temperatury samego odbiornika ciepła nawet o 2 stopnie w porównaniu do punktowych źródeł ciepła. Dzięki temu ogrzewanie podłogowe jest efektywne, a zarazem ekonomiczne. Instalacja może współpracować z urządzeniami zasilanymi przez odnawialne źródła energii, jak np. pompy ciepła, co przekłada się na dodatkowe oszczędności.

Jako marka specjalizująca się w zapewnianiu komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych HVAC oferuje szeroki wybór rozwiązań z zakresu techniki grzewczej. Z naszą pomocą zainstalujesz ogrzewanie w domku, jak również stworzysz funkcjonalną instalację grzewczą dla dużej rezydencji. W stałym asortymencie posiadamy wszystko, co niezbędne do wykonania kompletnej instalacji ogrzewania podłogowego oraz instalacji grzewczej opartej o punktowe źródła ciepła jak grzejniki ścienne.

Ogrzewanie podłogowe – zalety

O ile ogrzewanie w domku rekreacyjnym z powodzeniem może bazować na systemie punktowych źródeł ciepła lub kominie rozprowadzającym ciepło z kominka po całej nieruchomości, o tyle w domu całorocznym najlepiej sprawdza się ogrzewanie podłogowe. Ciepło wędrujące od dołu ku górze zapewnia komfort niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, podczas gdy duża powierzchnia grzejna gwarantuje stały rozkład temperatur w całym pomieszczeniu. Dzięki temu nie odczuwamy potrzeby dogrzewania się czy też stosowania dodatkowych źródeł ciepła, co może mieć miejsce w przypadku ogrzewania dużych pomieszczeń grzejnikami punktowymi.

Ogrzewanie podłogowe z montażem – Łódź i okolice

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Oferujemy montaż tradycyjnego niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego oraz podłączenie instalacji do źródła ciepła – zarówno kotła grzewczego, jak i nowoczesnych pomp ciepła. Na potrzeby instalacji zasilanych przy pomocy pomp ciepła oferujemy również montaż niskotemperaturowych grzejników ściennych.

Usługi montażu instalacji grzewczych oferujemy na terenie miasta Łódź i województwa łódzkiego. Współpracujemy z inwestorami indywidualnymi, klientami biznesowymi oraz przemysłowymi. W odpowiedzi na Państwa potrzeby wykonamy ogrzewanie w domku, mieszkaniu, a także obiekcie usługowym lub komercyjnym. W ofercie posiadamy komponenty znanych i sprawdzonych marek. Ich wybór to gwarancja wysokiej sprawności i niezawodnej pracy instalacji przez długi czas eksploatacji.