?> Klimatyzacja Split / Multisplit Łódź | HVAC Systems

Klimatyzcja

Montaż, serwis i modernizacja.

Firma HVAC SYSTEMS działa na terenie całego kraju. Obejmujemy swoimi pracami montaż, serwis oraz modernizacje istniejących instalacji. Bezpłatnie zaoferujemy Państwu wstępną wycenę prac i przygotujemy kompleksową ofertę. Chętnie wykonamy każde zlecenie dla klientów prywatnych, firm i instytucji.

 

Klimatyzacja typu Split / Multisplit

Urządzenia dbające zarówno o Twój komfort w pracy i w domu. Oferyjemy całą gama małych i średnich urządzeń od 2 do ponad 20 kW wydajności chłodniczej oraz grzewczej – od najprostszych naściennych poprzez kanałowe, kasetonowe, przysufitowe, a także instalacje klimatyzacji przypodłogowych. Dobieramy sprzęt wysokiej jakości w jak najlepszej cenie końcowej. Zapewniamy nie tylko komfort latem ale również dbamy o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu zimą. 

Znalezione obrazy dla zapytania ac multi split

 

Klimatyzacja VRF

Variable Refrigerant Flow (z ang. zróżnicowany przepływ czynnika chłodniczego). Urządzenia o dużej mocy chłodniczej i grzewczej, które są przeznaczone głównie do dużych biur i pomieszczeń użytku publicznego. Jedna jednostka klimatyzacyjna zewnętrzna i szereg połączonych z nią urządzeń wewnętrznych – takie rozwiązanie daje duże oszczędności energetyczne oraz odpowiednią estetykę i ergonomię.